PublicPagesController :: selectDataAjaxAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| itemLimit | "_ALL_" |
| query | "" |
| renderTextFormat | "#__name__" |
| tableName | "inv_products" |
| textField | "rendered_text" |
| valueField | "id" |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "ApplicationBundle\Controller\PublicPagesController::selectDataAjaxAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "select_data_ajax_public" |
| _route_params | [ "queryStr" => "" "version" => "latest" "apiKey" => "_ignore_" "identifier" => "_default_" ] |
| _stopwatch_token | "1d1894" |
| apiKey | "_ignore_" |
| identifier | "_default_" |
| queryStr | "" |
| version | "latest" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "application/json, text/javascript, */*; q=0.01" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.9" |
| content-length | "112" |
| content-type | "application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8" |
| host | "ourhoneybee.eu" |
| origin | "http://localhost:5321" |
| referer | "http://localhost:5321/" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "cors" |
| sec-fetch-site | "cross-site" |
| te | "trailers" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:149.0) Gecko/20100101 Firefox/149.0" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Raw
query=&tableName=inv_products&valueField=id&textField=rendered_text&renderTextFormat=%23__name__&itemLimit=_ALL_
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| access-control-allow-credentials | "true" |
| access-control-allow-origin | "http://localhost:5321" |
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "application/json" |
| date | "Sun, 05 Apr 2026 10:36:02 GMT" |
| set-cookie | "REMEMBERMEACTIVATED=CHU; path=/; secure; httponly; samesite=lax" |
| x-debug-token | "64dd94" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| REMEMBERMEACTIVATED | Symfony\Component\HttpFoundation\Cookie {#509 #name: "REMEMBERMEACTIVATED" #value: "CHU" #domain: null #expire: 0 #path: "/" #secure: null #httpOnly: true -raw: false -sameSite: "lax" -secureDefault: true } |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 05 Apr 26 16:36:02 +0600" |
| Last used | "Sun, 05 Apr 26 16:36:02 +0600" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| appValiditySeconds | "_UNSET_" |
| devAdminMode | 0 |
| isMobile | false |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| (no data) | |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/honeybee_main/web" |
| CONTENT_LENGTH | "112" |
| CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8" |
| CRAWLER_LOAD_LIMIT_ENFORCE | "25" |
| CRAWLER_USLEEP | "1000" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "application/json, text/javascript, */*; q=0.01" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.9" |
| HTTP_HOST | "ourhoneybee.eu" |
| HTTP_ORIGIN | "http://localhost:5321" |
| HTTP_REFERER | "http://localhost:5321/" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "cross-site" |
| HTTP_TE | "trailers" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:149.0) Gecko/20100101 Firefox/149.0" |
| H_CANARY | "false" |
| H_PLATFORM | "Hostinger" |
| H_STAGING | "false" |
| H_TYPE | "shared" |
| LSPHP_ProcessGroup | "on" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "POST" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/honeybee_main/web/select_data_ajax_public" |
| REMOTE_ADDR | "150.228.135.138" |
| REMOTE_PORT | "4873" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775385362 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775385362.2293 |
| REQUEST_URI | "/select_data_ajax_public" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_URI | "https://ourhoneybee.eu/select_data_ajax_public" |
| SCRIPT_URL | "/select_data_ajax_public" |
| SERVER_ADDR | "185.232.14.150" |
| SERVER_ADMIN | "" |
| SERVER_NAME | "ourhoneybee.eu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SSL_CIPHER | "TLS_AES_128_GCM_SHA256" |
| SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE | "128" |
| SSL_CIPHER_USEKEYSIZE | "128" |
| SSL_PROTOCOL | "TLSv1.3" |
| UNIQUE_ID | "@rf8M0lpubzmBrpIS2R1CXI6" |
| X-LSCACHE | "on,crawler,esi,combine" |
| X_SPDY | "HTTP2" |
| ratelimited_meta_externalagent | "1" |