HoneybeeWebPublicController :: CentralAboutUsPageAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "ApplicationBundle\Modules\HoneybeeWeb\Controller\HoneybeeWebPublicController:CentralAboutUsPageAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "consultancy_session" |
| _route_params | [ "id" => 0 ] |
| _stopwatch_token | "919a60" |
| id | 0 |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "es-ES,es;q=0.9" |
| host | "ourhoneybee.eu" |
| priority | "u=0, i" |
| sec-ch-ua | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Google Chrome";v="146"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?0" |
| sec-ch-ua-platform | ""Windows"" |
| sec-fetch-dest | "document" |
| sec-fetch-mode | "navigate" |
| sec-fetch-site | "none" |
| sec-fetch-user | "?1" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| access-control-allow-credentials | "true" |
| access-control-allow-origin | [
null
] |
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 24 Mar 2026 01:49:38 GMT" |
| set-cookie | "REMEMBERMEACTIVATED=CHU; path=/; secure; httponly; samesite=lax" |
| x-debug-token | "e81a86" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| REMEMBERMEACTIVATED | Symfony\Component\HttpFoundation\Cookie {#591 #name: "REMEMBERMEACTIVATED" #value: "CHU" #domain: null #expire: 0 #path: "/" #secure: null #httpOnly: true -raw: false -sameSite: "lax" -secureDefault: true } |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 24 Mar 26 07:49:38 +0600" |
| Last used | "Tue, 24 Mar 26 07:49:38 +0600" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| appValiditySeconds | "_UNSET_" |
| devAdminMode | 0 |
| isMobile | false |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| (no data) | |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/honeybee_main/web" |
| CRAWLER_LOAD_LIMIT_ENFORCE | "25" |
| CRAWLER_USLEEP | "1000" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "es-ES,es;q=0.9" |
| HTTP_HOST | "ourhoneybee.eu" |
| HTTP_PRIORITY | "u=0, i" |
| HTTP_SEC_CH_UA | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Google Chrome";v="146"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?0" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Windows"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "document" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "navigate" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "none" |
| HTTP_SEC_FETCH_USER | "?1" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Safari/537.36" |
| H_CANARY | "false" |
| H_PLATFORM | "Hostinger" |
| H_STAGING | "false" |
| H_TYPE | "shared" |
| LSPHP_ProcessGroup | "on" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/honeybee_main/web/about" |
| REMOTE_ADDR | "172.56.3.160" |
| REMOTE_PORT | "58967" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1774316978 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1774316978.1922 |
| REQUEST_URI | "/about" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_URI | "https://ourhoneybee.eu/about" |
| SCRIPT_URL | "/about" |
| SERVER_ADDR | "185.232.14.150" |
| SERVER_ADMIN | "" |
| SERVER_NAME | "ourhoneybee.eu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SSL_CIPHER | "TLS_AES_128_GCM_SHA256" |
| SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE | "128" |
| SSL_CIPHER_USEKEYSIZE | "128" |
| SSL_PROTOCOL | "TLSv1.3" |
| UNIQUE_ID | "oisFRrSdpzvGNRf74UN4i1ko" |
| X-LSCACHE | "on,crawler,esi,combine" |
| X_SPDY | "HTTP2" |
| ratelimited_gptbot | "1" |
| ratelimited_meta_externalagent | "1" |