UserLoginController :: CentralLoginAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "ApplicationBundle\Modules\Authentication\Controller\UserLoginController:CentralLoginAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_login" |
| _route_params | [
"encData" => ""
] |
| _stopwatch_token | "5d6bf4" |
| encData | "" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip" |
| host | "ourhoneybee.online" |
| referer | "https://ourhoneybee.online/new/" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 14_5) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/17.5 Safari/605.1.15" |
| x-forwarded-for | "34.23.57.170" |
| x-forwarded-port | "443" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-lscache | "1" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-port | "443" |
| x-real-ip | "34.23.57.170" |
| x-real-port | "57700" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| access-control-allow-credentials | "true" |
| access-control-allow-origin | [
null
] |
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 05 Apr 2026 18:04:15 GMT" |
| set-cookie | "REMEMBERMEACTIVATED=CHU; path=/; secure; httponly; samesite=lax" |
| x-debug-token | "a0f00d" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| REMEMBERMEACTIVATED | Symfony\Component\HttpFoundation\Cookie {#938 #name: "REMEMBERMEACTIVATED" #value: "CHU" #domain: null #expire: 0 #path: "/" #secure: null #httpOnly: true -raw: false -sameSite: "lax" -secureDefault: true } |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 06 Apr 26 00:04:15 +0600" |
| Last used | "Mon, 06 Apr 26 00:04:15 +0600" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| appValiditySeconds | "_UNSET_" |
| devAdminMode | 0 |
| isMobile | false |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| (no data) | |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/honeybee_main/web" |
| CRAWLER_LOAD_LIMIT_ENFORCE | "25" |
| CRAWLER_USLEEP | "1000" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html" |
| FRONTEND_CDN | "QC" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_HOST | "ourhoneybee.online" |
| HTTP_REFERER | "https://ourhoneybee.online/new/" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 14_5) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/17.5 Safari/605.1.15" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "34.23.57.170" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "443" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_LSCACHE | "1" |
| HTTP_X_PORT | "443" |
| HTTP_X_REAL_IP | "34.23.57.170" |
| HTTP_X_REAL_PORT | "57700" |
| H_CANARY | "false" |
| H_PLATFORM | "Hostinger" |
| H_STAGING | "false" |
| H_TYPE | "shared" |
| LSPHP_ProcessGroup | "on" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| PROXY_REMOTE_ADDR | "2a02:4780:1:2::2" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/honeybee_main/web/auth/login" |
| REMOTE_ADDR | "34.23.57.170" |
| REMOTE_PORT | "65520" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775412255 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775412255.3341 |
| REQUEST_URI | "/auth/login" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_URI | "https://ourhoneybee.online/auth/login" |
| SCRIPT_URL | "/auth/login" |
| SERVER_ADDR | "2a02:4780:3:1199:0:182c:704a:2" |
| SERVER_ADMIN | "" |
| SERVER_NAME | "ourhoneybee.online" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SSL_CIPHER | "TLS_AES_256_GCM_SHA384" |
| SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE | "256" |
| SSL_CIPHER_USEKEYSIZE | "256" |
| SSL_PROTOCOL | "TLSv1.3" |
| UNIQUE_ID | "xg8cjHIkYYW56upnPsebZDEz" |
| X-LSCACHE | "on,crawler,esi,combine" |
| ratelimited_meta_externalagent | "1" |