UserLoginController :: CentralLoginAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "ApplicationBundle\Modules\Authentication\Controller\UserLoginController:CentralLoginAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _redirected | true |
| _route | "user_login" |
| _route_params | [
"encData" => ""
] |
| _stopwatch_token | "6a4443" |
| encData | "" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| cookie | "PHPSESSID=3a51ac1631a3b03f70579d8d8b2850b1; REMEMBERMEACTIVATED=CHU; sf_redirect=%7B%22token%22%3A%22a2c769%22%2C%22route%22%3A%22final_destination%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22ApplicationBundle%5C%5CController%5C%5CDashboardController%22%2C%22method%22%3A%22indexAction%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fu405565514%5C%2Fdomains%5C%2Fourhoneybee.eu%5C%2Fpublic_html%5C%2Fhoneybee_main%5C%2Fsrc%5C%2FApplicationBundle%5C%2FController%5C%2FDashboardController.php%22%2C%22line%22%3A1988%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| host | "erp.ourhoneybee.eu" |
| priority | "u=0, i" |
| sec-fetch-dest | "document" |
| sec-fetch-mode | "navigate" |
| sec-fetch-site | "none" |
| sec-fetch-user | "?1" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 5.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537.36 (compatible; Bytespider; spider-feedback@bytedance.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| access-control-allow-credentials | "true" |
| access-control-allow-origin | [
null
] |
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 05 Apr 2026 22:33:53 GMT" |
| set-cookie | "REMEMBERMEACTIVATED=CHU; path=/; secure; httponly; samesite=lax" |
| x-debug-token | "30df5c" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3a51ac1631a3b03f70579d8d8b2850b1" |
| REMEMBERMEACTIVATED | "CHU" |
| sf_redirect | "{"token":"a2c769","route":"final_destination","method":"GET","controller":{"class":"ApplicationBundle\\Controller\\DashboardController","method":"indexAction","file":"\/home\/u405565514\/domains\/ourhoneybee.eu\/public_html\/honeybee_main\/src\/ApplicationBundle\/Controller\/DashboardController.php","line":1988},"status_code":302,"status_text":"Found"}" |
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| REMEMBERMEACTIVATED | Symfony\Component\HttpFoundation\Cookie {#938 #name: "REMEMBERMEACTIVATED" #value: "CHU" #domain: null #expire: 0 #path: "/" #secure: null #httpOnly: true -raw: false -sameSite: "lax" -secureDefault: true } |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 06 Apr 26 04:33:51 +0600" |
| Last used | "Mon, 06 Apr 26 04:33:51 +0600" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| LAST_REQUEST_URI_BEFORE_LOGIN | "/_profiler/latest?ip=40.77.167.136&limit=10&method=GET" |
| appValiditySeconds | "_UNSET_" |
| devAdminMode | 0 |
| isMobile | true |
| jsonStrForListenerData | "[]" |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| (no data) | |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CRAWLER_LOAD_LIMIT_ENFORCE | "25" |
| CRAWLER_USLEEP | "1000" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html/honeybee_main/web" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=3a51ac1631a3b03f70579d8d8b2850b1; REMEMBERMEACTIVATED=CHU; sf_redirect=%7B%22token%22%3A%22a2c769%22%2C%22route%22%3A%22final_destination%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22ApplicationBundle%5C%5CController%5C%5CDashboardController%22%2C%22method%22%3A%22indexAction%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fu405565514%5C%2Fdomains%5C%2Fourhoneybee.eu%5C%2Fpublic_html%5C%2Fhoneybee_main%5C%2Fsrc%5C%2FApplicationBundle%5C%2FController%5C%2FDashboardController.php%22%2C%22line%22%3A1988%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| HTTP_HOST | "erp.ourhoneybee.eu" |
| HTTP_PRIORITY | "u=0, i" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "document" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "navigate" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "none" |
| HTTP_SEC_FETCH_USER | "?1" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 5.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537.36 (compatible; Bytespider; spider-feedback@bytedance.com)" |
| H_CANARY | "false" |
| H_PLATFORM | "Hostinger" |
| H_STAGING | "false" |
| H_TYPE | "shared" |
| LSPHP_ProcessGroup | "on" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/auth/login" |
| REMOTE_ADDR | "47.128.50.65" |
| REMOTE_PORT | "59236" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775428433 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775428433.1654 |
| REQUEST_URI | "/auth/login" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/u405565514/domains/ourhoneybee.eu/public_html/honeybee_main/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SCRIPT_URI | "https://erp.ourhoneybee.eu/auth/login" |
| SCRIPT_URL | "/auth/login" |
| SERVER_ADDR | "185.232.14.150" |
| SERVER_ADMIN | "" |
| SERVER_NAME | "erp.ourhoneybee.eu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SSL_CIPHER | "TLS_AES_128_GCM_SHA256" |
| SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE | "128" |
| SSL_CIPHER_USEKEYSIZE | "128" |
| SSL_PROTOCOL | "TLSv1.3" |
| UNIQUE_ID | "B0HCBw7Hx9i0-fn3hU76hOnj" |
| X-LSCACHE | "on,crawler,esi,combine" |
| X_SPDY | "HTTP2" |
| ratelimited_meta_externalagent | "1" |